Öğretmenlerimize Yönelik Uyguladığımız Kişisel Gelişim Destek Eğitimi Tamamlandı

Geçtiğimiz haftalarda başlayan ve 6 oturum şeklinde uygulanan kişisel gelişim destek eğitimi katılımcılarının yüksek motivasyon ve memnuniyeti ile tamamlandı.

 

Pusula Projesine yaklaşık 7 aydır emek veren gönüllü öğretmenlerimize yönelik hazırlanan 2 Kasım Perşembe günü başlayan Kişisel Gelişim Destek Eğitimi 17 Kasım 2017 tarihinde yüksek bir motivasyon ve memnuniyetle tamamlandı.

PAKUA Psikolojik Danışmanlık ve Gelişim Merkezi’nin değerli eğitmenleri tarafından, Ümraniye Şehit Erol Olçok Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, 6 tam gün uygulanan eğitime toplam 35 kişiden oluşan gönüllü öğretmen grubu katıldı. Ennegram ve Transaksiyonel Analiz teorileri perspektifinden iletişim, duygu ve düşüncelerimizi etkileyen olgu, durum ve olaylar konularında bireysel farkındalığı arttırmaya yönelik hazırlanan içerik, katılımcılarından tam not aldı.  Eğitime katılan öğretmenler, kendilerine zaman ayırdıkları için olumlu duygular içinde olduklarını ifade ettikleri bu eğitimin hem kişisel hem de mesleki gelişimlerine büyük katkı sağladığını her fırsatta dile getirdiler.

 

Eğitimin son oturumunda çoktan seçmeli 20 sorudan oluşan bir bitirme anketi uygulandı. Sonuçların e-mail adresleri üzerinden paylaşılacağı bu sınav, katılımcı öğretmenleri; öğrencilik yıllarına geri götürerek hoş anıların paylaşımına da vesile oldu.

  • 17 Kasım 2017 Cuma
Haber Arşivi İçin Tıklayınız