PROJEMİZ SONA ERDİ...

PUSULA: "ETKİN PROGRAM, YETKİN ÖĞRETMEN" PROJESİ KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İstanbul Kalkınma Ajansı 2016 Çocuklar ve Gençler Mali Destek programı kapsamında ve Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yürütülen PUSULA: "Etkin Program, Yetkin Öğretmen" Projesi Kapanış Toplantısı 29 Aralık  2017 tarihinde Ümraniye Şehit Erol İnce Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde proje ortakları T.C. İstanbul Valiliği, Ümraniye Kaymakamlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ümraniye Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bilim Merkezi Geliştirme Derneği'nin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Proje paydaşları, Marmara Üniversitesi’nin akademisyenleri ve eğitim camiasından yönetici ve, öğretmenler ile diğer katılımcılardan oluşan yaklaşık 250 kişinin yer aldığı toplantıda proje çıktıları, hazırlanan ürünler, sürdürülebilirlik planları hazirun ile paylaşıldı. Proje sürecini anlatan video sunumu ve protokol konuşmaları ile devam eden toplantı Pusula çatısı altında toplanan tüm paydaşların yer aldığı Aile fotoğrafı çekimleri ile sona erdirilmiştir.

 

Proje kapsamında hazırlanan 1000 Adet Pusula Etkinlik Kitabı ve  1000  Adet Aile Rehberi İstanbul genelinde destek eğitim odası bulunan okullar ve bu okullarda görev alan öğretmen ve öğrencileriyle buluşturulacak.

  • 29 Aralık 2017 Cuma
Haber Arşivi İçin Tıklayınız